Hledáme nové kolegy na volné pracovní pozice

Skladník / řidič
Velkoobchodní firma se sídlem v Neratovicích – Libiši přijme na HPP skladníka (doplňkově řidiče dodávkového vozu).
Vzdělání min. vyučen., řidičské oprávnění sk. B.

Požadujeme spolehlivost, bezúhonnost.

Výhodou praxe v oblasti – sklad/expedice a průkaz řidiče VZV.
Nabízíme práci v menším kolektivu, stálou pracovní dobu, mzda 30.000 - 34.000,- Kč.
5 týdnů dovolené, zajištění stravování, příspěvek na živ. Pojištění.
Nástup možný ihned.

Bližší informace p. Hudec nebo p. Šíma na tel. čísle 315 686 620 nebo email: tenesco@tenesco.cz

Řidič / skladník
Velkoobchodní firma se sídlem v Neratovicích – Libiši přijme na HPP řidiče dodávkového vozidla (doplňkově skladníka). Vzdělání min. vyučen., řid. oprávnění sk. B . (skupina E, výhodou)

Výhodou praxe v oblasti – rozvoz zboží /sklad/expedice a průkaz řidiče VZV.

Nabízíme práci v menším kolektivu, stálou pracovní dobu, mzda 32.000 - 36.000,- Kč.

Skladový operátor(ka) / fakturantka / prodavačka
Velkoobchodní firma se sídlem v Neratovicích – Libiši přijme na HPP pracovníka(ci) do odd. expedice zboží.

Náplň práce: příprava zboží k expedici, práce s PC (objednávky/faktury), prodej VO/MO, komunikace se zákazníky.

Znalost práce na PC nutná, praxe výhodou. Vzdělání – SO , ÚSO.
Nabízíme práci v menším kolektivu, stálou pracovní dobu, mzda 24.000 - 28.000,- Kč.

Bližší informace p. Šíma nebo pí Vrabcová na tel. čísle 315 686 620 nebo email: tenesco@tenesco.cz